ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣΗ παρουσία μου ως Υποψήφιος Δήμαρχος Πυλαίας Χορτιάτη στην TV100 στην εκπομπή Δημότης online με τον Παναγιώτη Κρινή 11 Οκτ Την τελευταία τετραετία, μείναμε πολύ πίσω στον Δήμο Πυλαίας-Χορτιάτη σε σχέση με την προγραμματική συμφωνία που κάναμε με τους συνδημότες μας Το Πανόραμα από προάστιο της Θεσσαλονίκης έγινε προάστιο της Θέρμης Έχουν γίνει θετικά πράγματα τα οποία όμως δεν αρκούν για να καλύψουν την ολοκληρωτική απουσία μακρόπνοων πρωτοβουλιών Χωρίς αυτά δεν μπορούμε να ελπίζουμε ότι θα δούμε ανάπτυξη στον τόπο μας – και αυτό πρέπει και μπορούμε να το αλλάξουμε Η ΔΕΘ, η εξωστρέφεια και η συμμετοχή όλης της Θεσσαλονίκης στη γιορτή της πόλης Συνέντευξη στην Dion Τηλεόραση στην εκπομπή “Ξεκινάμε μαζί” με τη δημοσιογράφο Χριστίνα Δήμητα Μακρή